جواد ترحمی ، مدیر عامل و شرکت مشاوره تخصصی فروهر که سالهاست در زمینه بازارهای مالی، بورس و فارکس فعالیت داشته و با سختی ها و فراز و نشیب های این بازار بخوبی آشنا هستند. ایشان پس از سال ها کار حرفه ای در بورس، با وجود همه سختی، هیجانات و استرس ها، بورس را زیباترین و کامل ترین و بهترین علم دنیا می داند و یادگیری آن را به همگان توصیه می کند و باور دارد علم سرمایه گذاری می تواند در هر مقطعی از زندگی سرنوشت مالی انسان ها را بدرستی رقم بزند.

جواد ترحمی کیست؟

جواد ترحمی متولد سال ۱۳۵۷ در مشهد، دانشجوی دوره دکتری حسابداری و فارغ التحصیل مقطع فوق لیسانس رشته حسابداری  و لیسانس کاربرد ریاضی در کامپیوتر و لیسانس حسابداری هستند. استاد جواد ترحمی که افراد گاها ایشان را با عنوان دکتر جواد ترحمی نیز می شناسند،  فعالیت خود را  در سمت ها و نقش های متفاوتی از سال 1373 شروع کرده و از سال 1383 وارد بازارهای مالی شده اند. ایشان در بازار سرمایه گذاری و بورس فراز و نشیب های زیادی را تجربه کرده و سال های زیادی است که در این زمینه مشاوره‌ کنترل روان و همراستا با نیاز کاربران را طراحی و ارائه کرده اند. این روزها مشاوره‌های تخصصی رایگان بازارهای مالی و فارکس ایشان با ارزشی بالای 20 میلیون تومان دست به دست در بین کاربران در حال انتشار و استفاده می باشد که الحق ثمره سال ها تجربه ایشان است و علاوه بر مشاوره‌های فنی و تکنیکال و الیوت ، سعی در آماده سازی روان افراد در بازار بورس را دارد. در این مشاوره‌های به گواه هزاران نفر ، مباحث بسیار پیچیده بازار سرمایه در سطح ایران و بین الملل به ساده ترین و شیواترین  حالت ممکنه بیان گردیده است.

رزومه 

 • مدیرعامل و مؤسس شرکت مشاوره تخصصی فروهر در کشور ترکیه | FARVAHAR YÖNETİM DANIŞMANLIĞI
 • ✓  نماینده شرکت رهاورد نوین (مبنا) بزرگترین شرکت نرم افزاری در سطح ایران در سال 1395
 • ✓  نماینده کارگزاری بورس اوراق بهادار نهایت‌نگر و اخذ نمایندگی انحصاری آموزش شرق کشور از این کارگزاری به مدت یک سال
 • ✓  تدریس در دانشگاه های دولتی و خصوصی استان خراسان.
 • ✓  عضو علمی و اداری دانشگاه پیام نور از سال 1385 تا سال 1393
 • استاد افتخاری در دانشگاه های جهان اسلام با گواهی نامه معتبر از نهادهای بین المللی در 57 کشور
 •   مسئول بودجه و اعتبارات استان خراسان رضوی به مدت یکسال.
 • ✓  مسئول مالی دانشگاه پیام نور شهرستان تربت جام به مدت یک سال.
 • ✓  پیمانکار شرکت مخابرات و راهبری تخصصی دستگاه‌های سوئیچ بخش مخابرات به مدت  دو سال.
 • ✓  مدیر مالی هتل کنعان و مجموعه هتل های توریستی مشهد به مدت یک سال.
 • ✓  مدیر مالی شرکت مرزنشینان به مدت یک سال.
 •   مدیر عامل شرکت بازرگانی و تجاری یگانه وحدت و نانو گستر به مدت سه سال.

با جواد ترحمی بیشتر آشنا شوید

جواد ترحمی همزمان با ورود به مقطع فوق لیسانس رشته حسابداری، وارد بازارهای مالی شده و از سال 1383 با بازار بورس آشنا شدند. در طی آن سال‌ها از رشته حسابداری با کسب معدل برتر در مقطع لیسانس  ، رتبه اول را از دانشگاه کسب نموده و به  استخدام ‌دانشگاه درآمدند.

پر چالش ترین سال های زندگی استاد ترحمی ما از سال ۱۳۹۳ با استعفا از عناوین دولتی و کارمندی شروع شد چرا که ایشان ، پس از تاسیس یک شرکت سرمایه گذاری چندین بار دچار ورشکستی های بزرگی شده اند و در آن سال ها هزینه هنگفتی شامل اقساط پنج ساله به مبلغ ماهیانه ۳۰ میلیون تومان را برای ایشان رقم زد. در حالی که حقوق کارمندی به هیچ عنوان کفاف چنین هزینه های گزافی را نداشت صرفا با پشتکار خود و با استفاده از معاملات در بازار بورس از عهده پرداخت کلیه دیون خود برآمدند.

دکتر ترحمی در طی همین سال‌ها در خصوص ارائه مشاوره‌های تخصصی نحوه معاملات در بازار بورس و انواع روشهای آن اقدام به فعالیت نموده و نمایندگی کارگزاری نهایت نگر را اخذ نموده اند. ایشان تمام موفقیت های حاصل از معاملات و ارائه مشاوره‌های تخصصی را وامدار پشتکار و اراده آهنین خود می دانند و همین امر موجب ارائه درخواست استعفای ایشان از شغل کارمندی و دانشگاه با سمت مدیریت بودجه کل استان خراسان رضوی در سال ۱۳۹۳ شد. باید به این موضوع اشاره کنیم که در آن سال ها درآمد دکتر ترحمی با اعلام خود ایشان حدود 75 میلیون در ماه بوده است که قابل قیاس با درآمد کارمندی نبوده و بنابراین  در سال 1393 از دنیای کارمندی خارج شدند. در سال ۱۳۹۴ ایده اولین کافه بورس در ایران را پایه گذاری کردند و پس از آن اولین باشگاه ترید لایو TVS را راه‌اندازی نمودند.

مهاجرت نقطه عطف

جواد ترحمی با توجه به گسترش فعالیت خود در حوزه بورس های جهانی  در سال ۱۳۹۶ اقدام به مهاجرت به کشور ترکیه را نمودند . انتخاب ترکیه بعنوان اولین قدم مهاجرتی آقای دکتر دلایل زیادی داشت اما مهمترین این دلایل آزاد بودن معاملات در بازارهای جهانی و نیز نزدیک بودن موقعیت مکانی به ایران بود. ایشان با ثبت شرکت بین المللی فروهر به فعالیت خود در سطح بین المللی رسمیت بخشیدند.

جواد ترحمی در بدو ورود به ترکیه و با وجود غربت و کوله باری از مشکلات انباشته از ایران، توانستند درآمد ماهیانه خود را به مبلغ ۴۰۰ میلیون تومان افزایش دهند و با پرداخت کلیه اقساط و دیون خود، سرمایه‌گذاری‌های کلان در ترکیه را آغاز نمایند. استاد جواد ترحمی با وجود مهاجرت دست از تدریس و پرورش افراد مختصص در حوزه بازارهای مالی برنداشته و  در سال ۱۳۹۸ اولین مشاوره حضوری خارج از کشور در زمینه بورس جهانی با سرمایه گذاری بیش از ۵۰ میلیارد ریال را برگزار کردند.

جواد ترحمی در آغاز سال ۱۳۹۹ کلیه سرفصل های مشاوره‌ای خود را بصورت رایگان در اختیار دیگران قرار داده و در همان سال بعد از سرمایه‌گذاری‌های کلان در کشور ترکیه و دریافت پاسپورت ترکیه به عنوان تبعه این کشور، سرمایه گذاری های متعددی را در کشور ایران و کشور ترکیه انجام داده اند.

سرمایه گذاری های انجام شده تا کنون

استاد جواد ترحمی از ابتدایی که وارد بازار کار و فعالیت شده میل به پیشرفت و سرمایه گذاری های متعدد را در ذهن داشته و علاوه بر پرورش متخصصان محتلف در زمینه بازارهای مالی و بورس، سرمایه گذاری متعددی را در این سال ها داشته اند که به جدیدترین سرمایه گذاری های انجام شده ، در ذیل اشاره می کنیم. 1- در سال 1399، پس از برگزاری اولین مشاوره خارج از ایران، همراه با ۱۴۰ نفر از دانش‌پذیران در مشاوره‌های پیشین به تأسیس یک شرکت بین المللی در ایران به نام شرکت بین المللی باتاب مهراد همت گذاشتند و هم اکنون این شرکت نیز در ایران در حال برگزاری دوره های آموزشی تخصصی و سرمایه گذاری های کلان در بازار سرمایه ایران می باشد.

2- در سال ۱۳۹۹، مشارکت در تاسیس شرکت مشاوره مدیریتی ماهور جهت برگزاری سمینارهای تخصصی و تورهای تفریحی و گردشگری و ارائه مشاوره در زمینه امور اقامتی و سرمایه‌گذاری در کشور ترکیه داشته و در حال حاضر این شرکت بصورت رسمی در حال فعالیت می باشد.

3- در سال 1397، فعالیت در زمینه خیریه فروهر را در جهت کمک رسانی به دنیا، که پر از نقص و کمبود و بیماری و حسرت است را گسترش دادند و ایشان معتقد هستند، در تلاطم زندگی گاهی فراموش می کنیم که در کنار ما انسانهایی در رنج و محنت هستند و شاید به نان شبی محتاج. ما سعی مان بر این است که به کمک و یاری شما،دست هم نوع بگیریم و در حد توان در انسانیت موثر و پیش قدم باشیم.

مشاوره‌های تخصصی رایگان

مشاوره‌های تخصصی دکتر ترحمی،  توسط شخص آقای دکتر طراحی و ارائه شده اند و می توان به جرات گفت که با تمامی مشاوره‌های تخصصی دیگر اساتید قابل قیاس نیست، چرا که علاوه بر مشاوره به زبان ساده برای هر سطح از توانمندی، مشاوره‌ای مختص همان سطح طراحی شده و در حین مشاوره روان معاملاتی ، آموزش‌پذیر را نیز با بازارهای بورس همراستا کرده و علاوه بر جنبه های علمی، دیگر جوانب یک فرد علاقمند به بازارهای مالی را نیز پرورش می دهد.

آنچه در سرفصل‌های مشاوره‌ای مشاهده می فرمایید، حاصل سالها تجربه و لمس مشکلات و به تعبیری خاک بازار خوردن است. بافت می گوید: همانند پروردگار؛ بازار به کسانی که خود کمک می کنند کمک می کند و کسانی را که نمی دانند چه کار کنند، هرگز نمی بخشد.

دکتر جواد ترحمی در آغاز سال ۱۳۹۹ کلیه سرفصل های مشاوره‌ای خود را که به واسطه آنها توانسته بودند کلیه دیون و بدهی‌های خود را پرداخت کنند به عنوان زکات علم خود به رایگان در اختیار عموم گذاشتند که با استقبال بسیار زیادی مواجه شد که شما نیز می توانید این مشاوره‌های تخصصی رایگان بورس را مطالعه و در این مسیر زیبا قدم بگذارید .

چرا مشاور فروهر و  بورس جواد ترحمی ؟

استاد جواد ترحمی که با فراز و نشیب‌های بسیار قله‌های موفقیت را فتح کرده است، در کنار شماست تا در انجام معاملات در بازار های جهان و ایران همراه‌تان باشد. برای اینکه بتوانید به تفکر و استراتژی مختص خود دست یابید، لازم است مطالعه کنید و مطالعه کنید. تمام سرفصل‌های مهم برای مطالعه شما در این سایت یک جا گردآوری شده است تا با صرفه جویی در وقت تان، مسیر رسیدن به اهداف کلان خود را هموار کنید و البته مشاوره‌های تخصصی استاد خصوصیاتی بی نظیر دارند که در ادامه به تعدادی از آنها اشاره شده است:

 1. مشاوره به زبان ساده و روان مباحث پیچیده بازارهای مالی .
 2. حضور پشتیبان و مشاور آنلاین جهت پاسخگویی .
 3. همراهی با شما تا درک کامل مطالب و مشاوره‌ها .
 4. ارزیابی عملکرد شما در طی برگذاری دوره مشاوره‌ای .
 5. انتخاب برترین فراگیران جهت همکاری در پروژه های آتی شرکت .
 6. مشاوره نحوه باز کردن و افتتاح حساب واقعی و کار عملی روی بازار .

راه های ارتباطی استاد جواد ترحمی

سایت رسمی استاد ترحمی با برند شرکت فروهر در دسترس همگان می باشد و کلیه مشاپره‌ها ، تحلیل ها و کلیه فعالیت های مد نظر استاد از طریق همین سایت منتشر خواهد شد. البته اینستاگرام  رسمی استاد جواد ترحمی نیز در دست علاقمندان به بورس و بازارهای مالی می باشد که در این صفحه استاد بیشتر تمرکز بر آماده سازی روان افراد برای ورود به بازارهای مالی را دارند که همراهی ایشان خالی از لطف نیست. همچنین در صورت داشتن هر گونه سوال تنها راه ارتباطی ایمیل شرکت فروهر می باشد.  شایان ذکر است که مشاوره‌های رایگان ایشان نیز در شبکه های اجتماعی دیگر مانند آپارات، یوتیوب نیز در دسترس علاقمندان می باشد.

اسکرول به بالا